Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. Albumy Google+ .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 20/07/2018
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Albumy Google+
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli

PRZEDSZKOLE
Aktualności
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 RODO  
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 30/05/20180 Czytań - Drukuj
 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018  
Dnia 22 VI 2018r. (piątek) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Irena Szczygelska witając wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i przybyłych gości. Najważniejszym punktem tego dnia było wręczenie nagród i świadectw za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce. W tym roku całkiem sporo, bo aż 30 uczniów uzyskało promocję z wyróżnieniem

Zostało przyznanych też wiele wyróżnień: sportowych, za wzorowa frekwencję, zaangażowanie na rzecz szkoły i czytelnictwo. Dla wszystkich raz jeszcze GRATULACJE!
Na koniec Pani dyrektor życzyła bezpiecznych, spokojnych i pełnych pozytywnych wrażeń wakacji.

Klasa III SP. W tym dniu przygotowała bardzo miłą niespodziankę dla swojej Pani Zenony Chylicjkiej. Wdzięczni za 3 lata nie łatwej pracy – nauki pierwszych literek, cyferek i poznawania życia szkolnego dzieci wraz z Rodzicami przygotowały miłą niespodziankę. Było słodko i pysznie. Tort z pszczółkami symbolizował pracowitość i porządek jaki Pani Zenia wprowadziła ciężką pracą do klasy za wszystko DZIĘKUJEMY !!!


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 29/06/2018Czytaj więcej ? 44 Czytań - Drukuj
 ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2017/2018  
Chociaż słońce jasno świeci,
trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
teraz wakacje czekają nas.


21 czerwca 2018r. na Sali Widowiskowej przy Urzędzie Gminy w Osiecznej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Aby podsumować rok przyrodniczy w przedszkolu przedstawiły inscenizację „Przygoda niegrzecznej żabki”. Następnie rozpoczął się występ grupy starszej. Był polonez, wiersze i piosenki oraz wspaniały taniec , który zachwycił wszystkich. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości pożegnanie starszaków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy. Po występach wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
kiedy już będę uczniem w szkole –
to znajdę wyjście,
wiem, co zrobię:
przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 21/06/2018Czytaj więcej ? 67 Czytań - Drukuj
 Lekcja przyrody z "Rogaczem"  

13 czerwca 2018 roku uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej mieli przyjemność skorzystać z zaproszenia na spotkanie z myśliwymi Koła Łowieckiego "Rogacz" ze Starogardu Gdańskiego. Lekcja przyrody odbyła się w leśniczówce Owcze Błota. Myśliwi i leśnicy przybliżyli dzieciom ideę swojej działalności. Opowiedzieli o zwierzętach chronionych i łownych. Zajęcia urozmaicili pokazem filmów i zdjęć zwierząt. Uczniowie mieli możliwość posłuchania odgłosów wydawanych przez różne zwierzęta. Dużą radość sprawiła wszystkim możliwość wabienia zwierzaków przy pomocy profesjonalnych wabików. Dzieci bardzo dobrze bawiły się w " przyrodnicze koło fortuny" . Gospodarze spotkania zadbali także o to, aby wszyscy wyjechali z lasu najedzeni. Nie zabrakło pieczonych kiełbasek, napojów i słodkich niespodzianek. Podziękowaniem za gościnę i okrzykiem "Darz bór!" uczniowie pożegnali myśliwych i leśników.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 18/06/20180 Czytań - Drukuj
 Koniec roku – czas wycieczek i biwaków  

W dniu 13.06.2018 r. odbyła się wycieczka szkolna klasy II do Gdańska. Nasi gimnazjaliści mieli okazję zwiedzić Muzeum II Wojny Światowej, przejść ulicą Długą, skupiając się na zabytkach Starego Miasta. Ostatnie godziny uczniowie spędzili na plaży w Brzeźnie, podziwiając piękno Morza Bałtyckiego. Relaksowali się po bardzo intensywnym roku nauki.

Z kolei klasa IV spędziła dwa dni na biwaku w miejscowości Wilcze Błota. Odpoczywali na łonie natury. Odbyli wycieczkę zaprzęgiem konnym nad rzekę Wdę, pili wodę ze źródełka, zażywali kąpieli. Na zakończenie udali się do arboretum w Wirtach.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 15/06/20180 Czytań - Drukuj
 Pokazy chemiczne 2018  

Doświadczenia chemiczne przygotowane przez klasę II gimnazjum oraz projekt pt. „Chemia w kuchni” opracowany przez uczniów klasy III gimnazjum. Powstawały różne koncepcje ale celem wykonania ich było zakończenie projektu chemicznego. Pokazy odbyły się 30 maja, zaproszeni zostali młodsi uczniowie. Mogli oni przekonać się, że w życiu codziennym, naszej kuchni, codziennie spotykamy produkty, substancje, które znajdują się również w podręczniku od chemii. Z wielkim zaciekawieniem obserwowali efektowne doświadczenia klasy II oraz filmy klasy III. Obraz jednej z grup ukazał chemię w zwierciadle humorystycznym, druga grupa zaś przedstawiła między innymi kuchnię molekularną.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 06/06/2018Czytaj więcej ? 61 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 75 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Milion za życie
Kalendarz
Lipiec 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Copyright © 2005