Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 21/09/2020
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
RODO
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Biblioteka

PRZEDSZKOLE
Aktualności

Konkursy

Pix Programming Challenge

Konkursy przedmiotowe

Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 Zawody w Sztumie  
Zawody w Sztumie     Nasi uczniowie i nauczyciele wychowania fizycznego biorą udział w cyklu biegów przełajowych w Sztumie. Ośmioosobowa reprezentacja od listopada do marca, z sukcesami startuje w tej imprezie. Po czterech z pięciu biegów zwycięstwo w ogólnej punktacji zapewnił już sobie Dawid Sarek, drugi w tej kategorii jest Piotr Titow.Dodane przez Admin dnia 30/01/2007Czytaj więcej ? 593 Czytań - Drukuj
 Dzień Edukacji Narodowej  
Dzień edukacji narodowej     W dniu 13.10.2006 odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Eedukacji Narodowej. O oprawę artystyczną tego dnia zadbali uczniowie z drugiej klasy gimnazjum, którzy przygotowali inscenizację „Dzień Nauczyciela serca rozwesela”. Odtworzyliśmy też szkołę sprzed kilkudziesięciu lat. Szkolne fartuszki, ławki z miejscem na kałamarz... wielu gości wspominało tak wyglądającą szkołę z rozrzewnieniem.


Dodane przez Admin dnia 14/10/2006Czytaj więcej ? 613 Czytań - Drukuj
 Infomracje dla rodziców  
     Uruchamiamy stronę informacyjną dla rodziców. Na jej łamach rodzice będą mogli znaleźć wszystkie przydatne informacje na temat szkoły, różnych wydarzeń, spotkań i wywiadówek. Na początek umieściliśmy Harmonogram spotkań z rodzicami.
Dodane przez Admin dnia 05/10/200655 Czytań - Drukuj
 Powołanie Rady Rodziców  
     W dniu 03.10.2006 r. powołano nową Radę Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych w Osiecznej. Przewodniczącą Rady została Pani Joanna Włoch. W skład zarządu weszli także:
Bogdan Andrearczyk - zastępca przewodniczącego
Hanna Czaja - sekretarz
Hanna Tilsen - skarbnik
Renata Grzeca - członek
Grażyna Kelbratowska - członek
Joanna Szczygielska - członek

Skład komisji rewizyjnej:
Violetta Kosecka - przewodnicząca
Wioleta Loryńska
Szramka Teresa
Dodane przez Admin dnia 05/10/200656 Czytań - Drukuj
 Dni nauki poprzez zabawę  
      26-27 kwietnia uczniowie gimnazjum zmagali się z zadaniami egzaminacyjnymi. Ich młodsi koledzy ze szkoły podstawowej czas spędzali w sposób mniej stresujący.
W środę uczniowie z klas I-III brali udział w szeregu działań mających na celu propagowanie zdrowego stylu życia i czytelnictwa. Najmłodsi wzięli udział w wyścigach rzędów, konkursie wiedzy o baśniach, zabawach zręcznościowych i konkursie plastycznym. Nie zabrakło krótkich meczy piłki nożnej. Zebranych odwiedził też pan Andersen, który udzielił krótkiego wywiadu dziennikarzowi ze szkolnego radia. Z kolei w czwartek uczyli się poprzez działanie uczniowie klas IV-VI. Czego się uczyli? Najlepiej określili to sami w trakcie podsumowania dnia:
- zdrowe życie to ruch i odpowiednie odżywianie,
- nałogi niszczą życie,
- praca w zespole daje większe efekty.
W czasie gdy przedstawiciele klas rywalizowali w rozgrywkach sportowych, inni przygotowywali pyszną sałatkę - wyłącznie z produktów ekologicznych, którą następnie wymyślnie dekorowano. Ku zadowoleniu nauczycieli wszyscy uczniowie umieli właściwie zachować się przy szwedzkim stole, a zdrowa żywność znikała w mgnieniu oka. Tego dnia odbył się też konkurs plastyczny i konkurs wiedzy - oba związane z profilaktyką uzależnień i promocją zdrowego trybu życia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.
Dodane przez Admin dnia 30/04/20060 Komentarzy ? 576 Czytań - Drukuj
 Na zawodach w Barłożnie  
Na zawodach w Barłożnie W niedzielę 23. kwietnia reprezentacja szkoły brała udział w IX Biegu im. Ks. Senatora Feliksa Bolta w Barłożnie. Udział w imprezie wzięło ponad 250 uczniów z kilkunastu szkół z powiatu starogardzkiego i tczewskiego. Uczniowie naszej szkoły potwierdzili dobre przygotowanie do sezonu lekkoatletycznego zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

Zapraszam również do obejrzenia pozostaych zdjęć umiesczonych w naszej galerii.
Dodane przez Admin dnia 29/04/2006Czytaj więcej ? 0 Komentarzy ? 1247 Czytań - Drukuj
Strona 102 z 103 << < 99 100 101 102 103 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Projekty
Kalendarz
Wrzesień 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Copyright © 2005