Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 17/10/2019
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
RODO
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Biblioteka

PRZEDSZKOLE
Aktualności

Konkursy

Pix Programming Challenge

Konkursy przedmiotowe

Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
Milion za życie
 Wybory Samorządu Uczniowskiego 2019  

12.09.2019 roku odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSP w Osiecznej. Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja złożona z uczniów klasy VIII: Klaudia Łepek i Serafin Włoch.

Kandydatów na przewodniczącego SU było 3: Wojciech Suszek z kl VI, Ilona Łącka i Kacper Andrearczyk z klasy VIII. Każdy kandydat zaprezentował swoją sylwetkę i plan pracy na bieżący rok szkolny.

W wyborach wzięło łącznie udział 122 osób: uczniowie od klasy I SP do VIII, nauczyciele i pracownicy szkoły. Decyzją wyborców zwyciężył Wojtek Suszek z klasy VI , który zdobył 51 głosów, Ilona Łącka – 47 a Kacper Andrearczyk 24.

Gratulujemy zwycięzcy i liczymy na szybką realizację zamierzeń wyborczych!!


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 13/09/2019Czytaj więcej ? 36 Czytań - Drukuj
 "MAGICZNA MOC BAJEK" W PRZEDSZKOLU  
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 11/09/20190 Czytań - Drukuj
 URODZINY W GRUPIE ZIELONEJ  

Pierwsze urodziny w zielonej grupie obchodzili Lena i Damian. Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i wspaniałej zabawy każdego dnia!Dodane przez Magdalena Zieman dnia 10/09/20190 Czytań - Drukuj
 Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020  

Drugiego września powitaliśmy nowy rok szkolny. Obchody rozpoczęliśmy od mszy świętej w kościele parafialnym w Osiecznej. Następnie dalsza część inauguracji roku szkolnego 2019/2020 przebiegała na holu szkolnym.

Wszystkich zgromadzonych w imieniu pani dyrektor przywitała pani Hanna Czaja. Na początku uroczystości odśpiewaliśmy hymn państwowy, a potem pani Hanna Czaja wspomniała o historycznym wydarzeniu – 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klasy VIII złożyli wiązankę pod pomnikiem samolotem a następnie przybliżyli nam te smutne dni historii w części artystycznej poświęconej pamięci pomordowanych w czasie II wojny światowej nauczycieli i księży z terenu gminy Osieczna w inscenizacji pt. „Minuta ciszy po umarłych do późnej nocy trwa”.

Symbolicznie przywitano pierwszoklasistów w progach szkoły. Każdy z nich przedstawił się nam swoim imieniem.

Na koniec odbyło się spotkanie z wychowawcami w klasach.

Więcej zdjęć
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 09/09/20190 Czytań - Drukuj
 PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ PO WAKACJACH!!!  
Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach. Szczególnie ciepło witamy nowych Przedszkolaków, którzy po raz pierwszy przybyli do naszego przedszkola. Życzymy Wam, abyście szybko zaadoptowały się w nowym miejscu, a łez przy rozstaniu z rodzicami, było jak najmniej. My – nauczyciele i inni pracownicy przedszkola dołożymy wszelkich starań, byście jak najszybciej poczuły się u nas, jak w domu.

Rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane.


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 08/09/20190 Czytań - Drukuj
 ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019  
18 czerwca o godzinie 10.00 na Sali Widowiskowej przy Urzędzie Gminy odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dla części dzieci było to również zakończenie całego pobytu w przedszkolu. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął.Pierwszą część uroczystości rozpoczęła młodsza grupa. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności autorskie i taneczne w scenkach dotyczących zdrowego odżywiania- witaminkach. Następnie dzieci z grupy starszej w tym kończące edukację przedszkolną zatańczyły poloneza, taniec dla rodziców, układ choreograficzny z pomponami w wykonaniu dziewczynek do utworu „Holidays” oraz układ taneczny w wykonaniu chłopców do utworu „Vabank”.Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów.
Dziękujemy za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi
i wielu niezapomnianych przeżyć.


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 03/07/2019Czytaj więcej ? 88 Czytań - Drukuj
Strona 3 z 94 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Projekty
Kalendarz
Październik 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Copyright © 2005