Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. Albumy Google+ .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 20/07/2018
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Albumy Google+
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli

PRZEDSZKOLE
Aktualności
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 Dzień Dziecka 2018  

Drugi semestr roku szkolnego obfituje w uroczystości poświęcone członkom rodziny. Najpierw Dzień Babci i Dziadka, potem Dzień Kobiet, niedawno Dzień Matki i w końcu przyszedł najbardziej oczekiwany dzień przez nasze pociechy Dzień Dziecka. W naszej szkole obchodziliśmy go w piątek - 1 czerwca zgodnie z kalendarzem. Było gorąco i nie tylko mamy na myśli temperaturę powietrza. Organizatorzy czyli panie: K. Cybulska, Z. Chylicka, E. Wawszczyk, S. Czarnowska oraz Karolina Piontek – Gracz zadbali, by to był wyjątkowy dzień i dużo się działo.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 04/06/2018Czytaj więcej ? 67 Czytań - Drukuj
 Z WIZYTĄ W ZACZAROWANYM FOLWARKU  
Nasze przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wybrały się do Zaczarowanego Folwarku w Czarnym Lesie. Zwiedziły tam mini ZOO Państwa Tuszyńskich. Najpierw dzieci karmiły ptaki i poznawały poszczególne gatunki. Widziały kury, gęsi, kaczki, indyki ale też bażanty, perliczki i pawie. Oglądały również kolorowe papugi. Potem nakarmiły króliki, lamy, owce i kozy oraz świnki. Wszystkie zwierzęta można było dotknąć i pogłaskać. Następnie wybrały się na krótki spacer po lesie w poszukiwaniu skarbu. Po drodze wykonywały różne zadania, które doprowadziły ich do wyznaczonego celu. Uwieńczeniem wycieczki było ognisko, słodki poczęstunek i przepyszny kompot. Dzieci spędziły miło czas i zadowolone wróciły autobusem do przedszkola.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 03/06/2018Czytaj więcej ? 60 Czytań - Drukuj
 PIKNIK RODZINNY  
W dniu 25 maja 2018 roku dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Mamy i Taty. Tak jak w ubiegłym roku piknik rodzinny odbył się na placu zabaw w Małych Krównach. Mamusiom i Tatusiom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały wraz z wychowawcami część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 02/06/2018Czytaj więcej ? 53 Czytań - Drukuj
 Bałtycki Festiwal Nauki  

Wybuchy pirotechniczne, kuchnia molekularna, nauka rysunku czy też lody z ciekłym azotem. Wszystko to odbyło się na Politechnice Gdańskiej 25.05.2018r. Klasy II i III gimnazjum miały szansę wziąć udział w pokazach zorganizowanych przez studentów. Zajęcia chemiczno-fizyczne fascynowały i zaskakiwały. Wszyscy z pozytywnym wrażeniem wyruszyli zdobyć 50-cio metrową Górę Gradową. Ze szczytu góry rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska. Na wzgórzu zlokalizowany jest XIX wieczny zespół forteczny, a na jej szczycie stoi charakterystyczny krzyż. Pogoda również stanowiła atrakcję, ponieważ po wyjściu z pociągu schłodził nas wyczekiwany deszcz. Nawet to nie stanowiło dla nas kłopotu i z uśmiechami i pięknymi wspomnieniami wróciliśmy do domu.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 29/05/2018Czytaj więcej ? 32 Czytań - Drukuj
 Dzień Matki 2018  

W dniu 28 maja w Szkole Podstawowej w Osiecznej odbyła się niezwykła uroczystości z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas I-III zaprosili swoje mamy na przygotowaną z tej okazji akademię. Pani Dyrektor Irena Szczygelska powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Najmłodsi wystąpili w przedstawieniu pt. „Rodzinne zakupy”, były wzruszające piosenki i życzenia oraz własnoręcznie przygotowane pod czujnym okiem wychowawczyń laurki i upominki.

Natomiast uczennice III klasy gimnazjum zaprezentowały wzruszające wiersze. Na zakończenie apelu wszyscy odśpiewaliśmy gromkie „100 lat” przy akompaniamencie Weroniki. Mamy uśmiechnięte i dumne ze swoich pociech udały się na kawkę z małym co nieco. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Nad całością części artystycznej czuwały Panie: Zenia Chylica, Ewa Bobro i Sylwia Czarnowska


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 26/05/20180 Czytań - Drukuj
 Lekkoatletyka  
17 maja w Starogardzie Gd. odbyły się powiatowe zawody w Indywidualnej lekkiej atletyce. Wśród naszych reprezentantów IV m zdobyła Marta Graban w pchnięciu kulą, III m Marcelina Stosik w biegu na 1000m a Adrian Łepek I m w biegu na 600m i tym samym zakwalifikował się do finału wojewódzkiego. Gratulujemy!!
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 22/05/20180 Czytań - Drukuj
Strona 2 z 75 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Milion za życie
Kalendarz
Lipiec 2018
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Copyright © 2005