Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. Albumy Google+ .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 20/08/2017
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Albumy Google+
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli

PRZEDSZKOLE
Aktualności
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 Piknik z okazji Dnia Mamy i Taty  

W dniu 26 maja obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Na placu zabaw w Małych Krównach odbył się piknik rodzinny. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy młodszej prezentując tańce, piosenki i wierszyki. Następnie dzieci z grupy starszej wyrecytowały okolicznościowe wierszyki i zaśpiewały piosenki. Dzieci wraz z rodzicami, w kąciku plastycznym wykonywały wspaniałe prace z masy solnej, malowały muszelki i robiły gniotki. Była udana zabawa podczas korzystania ze sprzętu na placu zabaw. Nie zabrakło oczywiście poczęstunku.


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 05/06/2017Czytaj więcej ? 80 Czytań - Drukuj
 List do Rodziców  
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 30/05/20170 Czytań - Drukuj
 Dzień Matki  

Dzień 26 maja 2017r. był bardzo uroczystym dniem w naszej szkole, ponieważ gościliśmy Mamy naszych uczniów z okazji Dnia Matki. Dzieci z klasy I -III oraz z kl. VI pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały część artystyczną. Były czary, wierszyki, piosenki. Oprawę muzyczną uświetniły występy Oliwii Koseckiej i Kingi Brus na gitarach i Kajetana Pastwy na keyboardzie oraz Dawida Mania na akordeonie. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami a Mamusie obdarowane pięknymi serduszkami.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 29/05/20170 Czytań - Drukuj
 Lekcja przyrody  

22.05.2017r. uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej pojechali na lekcję przyrody do leśniczówki w Szarym Krzu. Leśniczy pan Marek Graban zorganizował im spacer drogą przez las i zajmująco opowiadał o lesie i jego mieszkańcach. Nie obyło się też bez dodatkowych atrakcji, takich jak; lody, kiełbaski oraz prawdziwe ognisko, nad którym czuwał Podleśniczy pan Damian Knuth.

Dziękujemy, było fantastycznie!
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 24/05/20170 Czytań - Drukuj
 Gra miejska- biblioteczna „Jesteśmy z Kociewia”  

Odnalezienie roślin (występujących w hafcie kociewskim) podczas wędrówki, przejście przez cmentarz, obok zabytkowego szpitala. Rozpoznawanie drzew, miejscowości, potraw, z których słynie Kociewie – to tylko część zadań. Ich celem było rozwinięcie i umocnienie naszej – mieszkańców powiatu starogardzkiego- wiedzy. Propagowały one kociewskie tradycje, historię, czytelnictwo i kulturę.

Wszystko to odbyło się podczas gry miejskiej „Jesteśmy z Kociewia”, która odbyła się 17 maja w Starogardzie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy II gimnazjum: Julia Urmańska, Marcelina Stosik, Agata Stosik z opiekunem Hanną Czają.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 19/05/2017Czytaj więcej ? 51 Czytań - Drukuj
 Spotkanie autorskie w Bibliotece Gminnej  

16.05.2017r. o godzinie 12:30 uczniowie naszego gimnazjum wybrali się do Publicznej Biblioteki Gminnej na spotkanie z pisarzem Romanem Pankiewiczem, który napisał m.in. książkę „ISLANDIA- trzeci żywioł”. Zainteresowało nas to spotkanie! Pan Roman ciekawie opowiadał o swoich przygodach i wyprawach, które stały się inspiracją do napisania książek o Rosji, Niemczech i Islandii. Opowiadał o codziennym życiu Islandczyków i ich zwyczajach. To spotkanie bardzo szybko nam minęło, ale wiele zapamiętaliśmy. Wspomnienia z tego wydarzenia zostaną nam w pamięci na długo!

Pani Dyrektor Biblioteki Zofii Ebertowskiej podziękowaliśmy za zaproszenie wręczając jej rysunek anioła namalowany przez ucznia klasy I – Marcina Gutkowskiego.

Lidka Grabalska,Wiktoria Kubisz
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 16/05/2017Czytaj więcej ? 45 Czytań - Drukuj
Strona 2 z 59 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Kalendarz
Sierpień 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Copyright © 2005