Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 17/10/2019
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
RODO
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Biblioteka

PRZEDSZKOLE
Aktualności

Konkursy

Pix Programming Challenge

Konkursy przedmiotowe

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
Milion za życie
 Sukcesy w konkursach przyrodniczych  

W ostatnim miesiącu nauki - czerwcu młodzież naszej szkoły brała udział w licznych konkursach przyrodniczych organizowanych przez Nadleśnictwo Kaliska i odbywających się na terenie Arboretum w Wirtach. Możemy być dumni z naszych uczniów, gdyż zajęli wysokie miejsca.

Jak co roku gimnazjaliści z naszej szkoły 4 czerwca wzięli udział w XVI Gimnazjadzie Ekologicznej na 150-lecie Arboretum w Wirtach. Tym razem zmagali się drużynowo z dziewięcioma konkurencjami wiedzowymi m.in. o Nadleśnictwie Kaliska i arboretum oraz nt. edukacji leśnej. W treści zadań pojawiły się zagadnienia matematyczne, które są niezbędne w pracy leśnika. Nasza drużyna wywalczyła II miejsce (na 9 szkół). Zespół tworzyli uczniowie klasy III gimnazjum Alicja Derda, Mateusz Suchomski, Marta Graban, Krystian Landowski. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za dalsze ich sukcesy, niestety już w innych szkołach.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 03/07/2019Czytaj więcej ? 2 Czytań - Drukuj
 TEATR "ARENA" W PRZEDSZKOLU  
13 czerwca zawitali do na ponownie Artyści Agencji Teatralnej „ARENA” z przedstawieniem „Dzikie gęsi”. Dzieci żywo reagowały na słowa wypowiadane przez aktorów, przeżywały perypetie bohaterów, a ich zachowania wzbudzały w nich właściwe postawy. Przedstawienie uczyło odpowiedzialności, troski o innych, wytrwałości i rodzinnej miłości.

Dodane przez Magdalena Zieman dnia 26/06/2019Czytaj więcej ? 75 Czytań - Drukuj
 PIKNIK RODZINNY W "WIRTACH"  
Piknik rodzinny zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 26 maja w Arboretum „Wirty”. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło. Był to dzień radosny, pełen miłej zabawy i pozytywnych przeżyć.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 26/06/2019Czytaj więcej ? 84 Czytań - Drukuj
 Żegnamy szkołę, witamy wakacje!  

Już 19. czerwca 2019 wszyscy uczniowie ZSP w Osiecznej zakończyli uroczyście rok szkolny 2018/2019.

Najpierw przed południem klasy I - VII miały swoją mszę i uroczyste rozdanie świadectw. Potem klasy najstarsze: klasa VIII i III gimnazjalna w południe rozpoczęły uroczyste pożegnanie szkoły: msza święta, część artystyczna z galą motyli – upominkami dla nauczycieli i pracowników szkoły, świadectwa dla absolwentów, tort i kawa dla wszystkich gości.

Powodzenia w nowych szkołach!

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 25/06/20190 Czytań - Drukuj
 XVII Piknik Spotrowy "Marsz po zdrowie" - podsumowanie.  
Więcej zdjęć

W minioną niedzielę 18 czerwca 2019 roku odbył się siedemnasty piknik sportowy MARSZ PO ZDROWIE. Na trasie biegów ulicami Osiecznej ścigały się dzieci, młodzież i dorośli. W każdej z ośmiu kategorii wiekowych u dzieci i młodzieży wyłoniono sześcioro najszybszych. Wszystkich nagrodzono medalami i nagrodami, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo pamiątkowe statuetki. Po konkurencjach dla młodszych na Wilczą Dyszkę wystartowali dorośli. 88 osób zmagało się na dystansie 10 km. Rekordowa liczba biegaczy i kibiców bardzo nas ucieszyła. Wszyscy chętni mogli dodatkowo wziąć udział w loteriach: puszkowej, fantowej i marszu dla zdrowia z losowaniem nagród. Szczęśliwcy wyjechali z Osiecznej na nowych rowerach, z nowymi meblami, zaproszeniami do SPA i wieloma innymi atrakcyjnymi nagrodami. Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom, które pomogły w organizacji pikniku. Zapraszamy do Osiecznej na kolejny piknik za rok!

Protokół z XVII pikniku "Marsz po zdrowie"

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 13/06/20190 Czytań - Drukuj
 Wizyta w Owczych Błotach  

7 czerwca 2019 roku, tradycji stało się zadość - uczniowie z klas I-III pojechali do Owczych Błot, do myśliwych z Koła Łowieckiego "Rogacz". Myśliwi przybliżyli dzieciom ideę swojej działalności. Opowiedzieli o zwierzętach łownych i chronionych. Dzieci miały możliwość posłuchania odgłosów zwierząt i obejrzenia ich wizerunków. Było "przyrodnicze koło fortuny" oraz konkurs plastyczny z nagrodami. Po spacerze do lasu dzieci dostały smaczny poczęstunek.

Darz Bór!

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 11/06/2019Czytaj więcej ? 65 Czytań - Drukuj
Strona 4 z 94 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Projekty
Kalendarz
Październik 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Copyright © 2005