Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. Albumy Google+ .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 17/12/2017
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Albumy Google+
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli

PRZEDSZKOLE
Aktualności
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 Pomysł na długie przerwy  
Gdy jest zimno, gdy jest szaro,
Wyjdź na hol i zatańcz śmiało.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 04/11/2017Czytaj więcej ? 75 Czytań - Drukuj
 Czas na spełnianie marzeń...  

31 października w naszym przedszkolu miała miejsce bardzo wzruszająca uroczystość. Dzieci, rodzice oraz pełniąca obowiązki dyrektora szkoły Hanna Czaja, pożegnały odchodzącą na emeryturę panią Sabinę Landowską, która przepracowała w tutejszej placówce 29 lat.

Dzieci przygotowały wierszyki i przepiękne laurki. Dziękowały za pyszne obiadki i desery. Dorośli za poświęcenie i oddanie pracy.

Pani Sabinie życzymy zasłużonego odpoczynku, czasu dla rodziny i przyjaciół, realizacji zadań, na które być może brakowało kiedyś czasu.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 01/11/2017Czytaj więcej ? 87 Czytań - Drukuj
 "Mamo, Tato " jestem przedszkolakiem czyli pasowanie na przedszkolaka.  

Dzień 19 października pozostanie na długo w pamięci dzieci uczęszczających pierwszy rok do przedszkola. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice dzieci pasowanych oraz pani dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Irena Szczygelska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały słodki upominek. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.


Dodane przez Magdalena Zieman dnia 30/10/2017Czytaj więcej ? 53 Czytań - Drukuj
 "Kurtyna" w górę.  

24 października mieliśmy przyjemność uczestniczenia w przedstawieniach profilaktycznych, które zaprezentował dla nas Teatr „Kurtyna” z Krakowa. Aktorami byli: pani Justyna (wcieliła się w rolę Joli) i pan Artur - na scenie Piotrek. Uczniowie klas młodszych obejrzeli spektakl „Tu rządzi kot”, starsi „Możesz odkryć siebie!”.

Przedstawiania miały na celu pokazanie nam, jak szkodzą używki, jak działa na nas Internet, portale społecznościowe, jak ważne jest, by pozostać sobą, pomagać starszym, nie oszukiwać.

Uczniom bardzo się podobało, a aktorzy zostali nagrodzeni brawami. To wydarzenie zostanie na długo w naszej pamięci i miejmy nadzieję, że czegoś nas - młodych ludzi nauczy.

Dziękujemy!
Lidka Grabalska
Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 27/10/2017Czytaj więcej ? 44 Czytań - Drukuj
 Dzień Edukacji Narodowej  

16 października 2017 roku obchodzono w Naszej szkole ważne wydarzenie - Dzień Edukacji Narodowej.


W pięknej, wrzosowej scenerii, wśród mnóstwa motyli uczniowie klas: III, VIa oraz III gimnazjum przygotowali fantastyczną część artystyczną. Na zakończenie humorystycznego spektaklu, w ramach podziękowania, uczniowie wręczyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane medale.


Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 22/10/2017Czytaj więcej ? 46 Czytań - Drukuj
 Pasowanie na ucznia 2017  

W dniu 18 pażdziernika w naszej szkole było uroczyste "Pasowanie na ucznia" dziewięcioro pierwszoklasistów. Przed pasowaniem najmłodsi uczniowie mogli sie popisać swoimi umiejętnościami.

Dodane przez Katarzyna Cybulska dnia 21/10/2017Czytaj więcej ? 43 Czytań - Drukuj
Strona 4 z 66 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Kalendarz
Grudzień 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Copyright © 2005