Strona Główna .:. Download .:. Linki .:. e-dziennik .:. Dla uczniów .:. Dla rodziców .:. Dla nauczycieli 21/02/2020
Nawigacja
Strona Główna
Download
Linki
Kontakt
Albumy zdjęć
Szukaj

SZKOŁA
e-dziennik
Historia
RODO
Dokumenty
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Biblioteka

PRZEDSZKOLE
Aktualności

Konkursy

Pix Programming Challenge

Konkursy przedmiotowe

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Karolina K
 BAL KOPCIUSZKA- kolejne zadanie w ramach projektu  
29 października już od samego rana wszystkie dziewczynki pozamieniały się w księżniczki a chłopcy w królewiczów. Nastrój był niecodzienny. Były konkursy: bieg w szpilkach, wybieranie grochu z fasoli, układanie puzzli pantofelka kopciuszka, projektowanie zamku. Były tańce, zabawy i pląsy. Wszyscy byli zadowoleni.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 08/11/2019Czytaj więcej ? 87 Czytań - Drukuj
 "W NASZEJ SALI W CZTERECH KĄTACH KAŻDY SAM PO SOBIE SPRZĄTA"  
W poniedziałek 28 października w naszym przedszkolu odbyło się wielkie sprzątanie. Było to kolejne zadanie, które mieliśmy wykonać w ramach projektu "Magiczna Moc Bajek". Przedszkolaki uzbrojeni w szmatki, szufelki, ścierki przystąpili do porządkowania swoich sal. Wszystkie półki, kosze z zabawkami, zabawki, wszelkie zakamarki zostały wymyte. Dzieciom prace te sprawiły dużo radości i satysfakcji. Po gruntowym wysprzątaniu sal, wykonały wspólnie ze swoimi paniami dekoracje na BAL KOPCIUSZKA.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 08/11/2019Czytaj więcej ? 59 Czytań - Drukuj
 "KRYSZTAŁOWY PANTOFELEK"  
Nasze przedszkole w ramach projektu „Magiczna Moc Bajek” ogłosiło konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pod tytułem „Kryształowy Pantofelek”. Na konkurs wpłynęło 26 prac. Wszyscy włożyli w swoją pracę dużo serca, zaangażowania i pomysłowości. Jury miało nie lada problem by wybrać ten jeden najpiękniejszy. Nagrodę główną otrzymał Filip Wilkowki z mamą a wszyscy otrzymali dyplomy i upominki.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 05/11/2019Czytaj więcej ? 74 Czytań - Drukuj
 "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"  
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 24 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy starszej. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Irenę Szczygelską. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 05/11/2019Czytaj więcej ? 71 Czytań - Drukuj
 TEATR "MAGIK" W NASZYM PRZEDSZKOLU  
16 października gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Profilaktyczny „Magik” z Białegostoku. Aktorzy zaprezentowali spektakl pod tytułem „Jak szlachetność i praca w szczęście się obraca". Przedstawienie wprowadziło przedszkolaków w świat takich wartości jak: dobro, szlachetność, uczciwość, pracowitość, niosąc z sobą ponadczasowe przesłanie, że dobro zawsze zwycięża i tylko uczciwa praca i dobre serce czyni ludzi szczęśliwymi.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 03/11/2019Czytaj więcej ? 59 Czytań - Drukuj
 "JABŁKO CZY CYTRYNA?"  
Uczniowie klasy IV już po raz kolejny wspólnie z dzielnicowym aspirantem Danielem Horak wyszli na ulice naszej wioski, żeby przypomnieć kierowcom, aby szczególną uwagę zwracali na pieszych i rowerzystów w czasie jesiennych i szarych dni. W tym roku wręczyliśmy tylko jedną cytrynę a głownie laurki z pozdrowieniami i rumiane jabłuszka. Kierowcom bardzo podobała się akcja „Jabłko czy cytryna?”.
Dodane przez Magdalena Zieman dnia 03/11/2019Czytaj więcej ? 54 Czytań - Drukuj
Strona 4 z 98 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP

Projekty
Kalendarz
Luty 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Copyright © 2005